X
تبلیغات
وکیل جرایم سایبری
بر صراط مستقیم ای دل کسی گمراه نیست
نوشته شده توسط : ماهنامه صراط
دست قهار طبیعت بار دیگر از آستین زلزله بیرون آمد تا قدرت بی همتای خدا و گوشه ای از زلزال آخرت را بر گوش ما نجوا کند .

شنبه بیست ویکم مردادماه درساعت 16:53 (ایرنا، کدخبر 8027131) سه زلزله به بزرگی ۶.۲ ریشتر شهرستان‌های اهر، ورزقان و هریس از توابع تبریز در آذربایجان شرقی را لرزاند. بر اساس اخبار منتشر شده از خبرگزاری‌ها این لرزش ها متاسفانه حدود سیصد نفر کشته و دوهزارنفر مصدوم به جای گذاشته اند و کماکان پس لرزه ها این مناطق را می لرزانند.

ضمن عرض تسلیت و ابراز همدردی با همه‌ی بازماندگان و آسیب‌دیدگان این بلای طبیعی از خداوند متعال ، آمرزش و غفران برای کشته‌شدگان ، صبر برای بازماندگان و شفای عاجل برای آسیب دیدگان را آرزومندیم.




به یاری زلزله زدگان بشتابیم                 


اهدای خون

  این طور مواقع ذخیره بانک‌های خون به سرعت کاهش پیدا می کند،  بنابراین اگر می‌توانید خون بدهید 
به نزدیک ترین مراکز اهدای خون مراجعه کرده و در اهدای زندگی به مجروحین سهیم بشوید. برای مشاهده آدرس مراکز اهدای خون در شهر خودتان، بر روی این لینک کلیک کنید.

اعطای کمک های غیر نقدی 
بعد از اهدای خون چیزی که در این شرایط می تواند کمک حال مردم زلزله زده باشد، دارو، لباس، پتو، خوراکی های فاسد نشدنی مانند کنسرو و غیره است.
با استفاده از سایت هلال احمر در نشانی www.rcs.ir می توانید اقلام مورد نیاز را بررسی کنید و چیزهایی که در دسترس دارید، برای کمک به مراکز هلال احمر که باز هم آدرس آن را می توانید از روی سایت بیابید بفرستید .

ایمیل
به کمک ایمیل می توانید در این زمینه به دوستان خود اطلاع رسانی کنید تا در همین راستا کمک های بیشتری برای زلزله زدگان کشورمان جمع شود.

با توجه به شوک ایجاد شده و آسیب های روانی حاصل از آن، حضور مددکاران و روانشناسان سهم عظیمی در کاهش درد این عزیزان وبهبود حال آنان دارد.


شماره حساب به منظور کمک مالی
www.rcs.ir  جمعیت هلال احمر جمهوری اسلامی ایران   
شماره حساب 99999 نزد بانک ملت و حساب ارزی 702070 این جمعیت نزد بانک ملی ایران

www.childf.com  موسسه خیریه رفاه کودک  
شماره حساب 0101017524000 بانک ملی بنام موسسه خیریه رفاه کودک 
شماره شبا  IR750170000000101017524000 


تاریخ انتشار : سه‌شنبه 24 مرداد‌ماه سال 1391 | نظرات (0)
ماهنامه تحلیلی ، فرهنگی ، سیاسی و اجتماعی صراط متعلق به کانون فرهنگی و هنری ستارگان ولایت مسجد امام سجاد (علیه السلام) شهرک مدنی همدان است. مهمترین هدف این ماهنامه ترویج فرهنگ انقلاب و گفتمان امام و رهبری است.

قالب بلاگفا

قالب وبلاگ

purchase vpn

بازی اندروید